Iskolánk igazgatója:                                        Marlokné Cservenyi Magdolna

Igazgatóhelyettes:                                            Lóczi Edit & Marlokné Somogyi Ildikó

A művészeti képzés igazgató helyettese:           Búzás Bálint

Pedagógiai szakszolgálat igazgató helyettese    Hámori Anna

Gazdasági vezető:                                            Kovács Béláné
Könyvelés, munkaügy:                                     Molnárné  Berényi Zsófia
Iskolatitkár:                                                     Tóth Gáborné & Budavári Ágnes
Pénztáros:                                                       Stefel Katalin  
Gondnok "A" épület:                                         Gutmayer Antal
               "B" épület:                                        Löbel Imre
                                                                                              Puck János
 
 

Szakmai munkaközösségvezetők:

 

Alsó tagozat: Baloghné Szilágyi Ildikó
Napközis munkaközösség: Méry Gáborné
Humán munkaközösség: Novoszádek János
Reál munkaközösség: Lutzné Feszt Edit
Természettudományi munkaközösség: Jablonkay Mária
Testnevelés munkaközösség: Molnár Richárd
Nem szakrendszerű oktatás  munkaközösség:Jägerné Nagy Ágota
Német - Gutmayer Jánosné
Angol -Mandják Gézáné
Osztályfőnöki munkaközösség: Budavári Ildikó
Fejlesztő munkaközösség: Bertáné Hajdu Mária
Minőségfejlesztési team vezetője: Illésné Kobolák Judit
 
Osztályfőnökök:
 
1.a Gölcz Míra                           1.b  Illésné Kobolák Judit                                      1.c Rozványi Dávidné

 2.a Dali Emese                       2.b Lenkefiné Balogh Mónika                               2.c Szalay Eszter

3.a Burza Hajnalka                  3.b Benkőné Mészáros Dóra

4.a Valovics Istvánné               4.b Baloghné Szilágyi Ildikó                              4.c Tornyos Józsefné

5.a Budavári Ildikó                   5.b Mandják Gézáné

6.a Gábeli Erzsébet                  6.b Homor Andrea

7.a Lóczi Edit                          7.b Dr. Szabóné Kratzer Zsuzsanna

8.a Schokátzné T.Mária           8.b Páhi Lőrinc

 
 
 
 
Napközis csoportok vezetői:
 Buzáné Cziráki Gabriella
 Strbik Anna
 Semeniuk Brigitta
 Horváth Anikó
 Potornai Andrea
 Méry Gáborné
 Tokodi József & Homor Andrea
 Micskei Imréné
 
 
Nem osztályfőnök pedagógusok szakterületei:
Budavári Ildikó - matematika, fizika

Ferkelné Gősy Éva - angol

Daragics Éva - magyar, történelem

Jägerné Nagy Ágota - matematika, fizika

Jablonkay Mária - biológia, földrajz

Lutzné Feszt Edit - matematika, fizika, informatika

Molnár Richárd - testnevelés

Radnai Erika - magyar, német

Szacsvay Zsófia - német, testnevelés

Gutmayer Jánosné - német

Micskei Imréné - magyar

Tokodi József - ének

Lengyelné Ternyilla Noémi - rajz

 

Tankönyvfelelős: Stefel Katalin

Étkezés befizetése: Stefel Katalin

Étkezők nyilvántartása:  -napközivezetők, Tóth Gáborné iskolatitkár,

- nem napközis étkezőknél (6-7-8.) Jablonkay Mária

 
Szabadidő szervező:
Diákönkormányzat vezető tanára: Homor Andrea
Gyermekvédelmi felelős:              Micskei Imréné
Pszihológus:                               Vincze Piroska

Fejlesztő pedagógusok:               Bertáné Hajdú Mária

                                                   Szalay Eszter

                                                                     Méry Gáborné

Logopédus: Berecz Laura

Gyógytestnevelő: Nagy Cecília
Sportfoglalkozások: Molnár Richárd, Szacsvay Zsófia
Tánctanárok: 
                        Schokátzné Taller Mária német nemzetiségi tánc
                        Manninger Miklós koreográfus
 
 
 
A Művészeti ágon dolgozók névsora és tanított tanszaka:
Buzás Bálint igazgatóhelyettes, fúvószenekar
Bács Borbála szolfézs-előképző, népi furulya
Bíró Istvánné /Váradi Éva /társastánc, balett
Fejes Anita hegedű, vonós mk.vezető
Bálint Ibolya zongora
Müllerné Lénárd Hajnalka zongora
Hidasné Mohácsi Gabriella gordonka, vonószenekar,szolfézs - szakmai mk. vezető
Horvai Zsuzsanna gitár
Hikisch Zoltán klarinét, szaxofon, fuvola, fúvószenekar, kórus fúvós mk.vezető
Kozek Balázs trombita, harsona, furulya, kürt, tuba
Müller Dénes ütő
Müller Attiláné szolfézs, szolfézs mk.vezető
Pallagi Teréz fuvola, furulya
Sax Norbert harmonika
 
 
Az iskolai Szülői Munkaközösség elnöke:  Cukalasz Anikó
                                                   tagok:    Vagányi Viktória
                                                                                     Piglerné Dorozsmai Andrea  
Az Iskolaszék elnöke:                               Budavári László.

A Corvinus Alapítvány elnöke:             Horányiné Vatamány Katalin

A Dauner-Ringler Alapítvány elnöke:             Dr Vigh Annamária 

A dolgozók fotói a képtárban találhatók.

 

 

 


Vissza